ספא במלון רנסנס

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg
אדית ברון, עיצוב ספא

המילה ‘ספא’ משרה תחושת נופש, רוגע ופינוק, לכן היא גם דורשת עיצוב שכזה, רגוע וייחודי שיכול לבוא לידי ביטוי בסגנונות עיצוב פנים שונים : ים תיכוני, מרוקאי, אקזוטי וכדומה.

 ספא הנו מקום שבו האורח ימצא פעילויות כמו התעמלות במכון כושר, שחייה בבריכה, ויתמסר לטיפולי עיסוי. בספא ישנה חמימות הנובעת מהג’קוזי, בריכות מי מלח או מים רגילים, בטמפרטורה חמה יותר מאשר הבריכות אשר בטבע.

 באם ישנו נוף בסביבה תפקידנו כאדריכלי הפנים לאפשר את המבט אליו וההשתלבות בו, כתוספת משלימה לתכנון מוצלח של ספא.

 בשלב תכנון עיצוב פנים ספא נהוג לעשות הפרדה בין האזורים ה”יבשים” הכוללים את חדר הכושר ומבואת הכניסה עם הדיילת מאחורי הדלפק אשר מוסרת מידע על האפשרויות השונות, לבין האזורים ה”רטובים” – המלתחות , חדרי המסאז’, הסאונות (רטובה ויבשה), הג’קוזי והבריכה. במקומות רבים ישנו גם חמאם בנוסח חמאם טורקי.

 אדריכלית הפנים אדית ברון פיתחה מומחיות למלונות שבהם ספא, ועצבה כמה וכמה מלונות בארץ ובחו”ל, ביניהם מלון בתאילנד באי ‘קוסאמוי’.

 להלן כמה דוגמאות של עיצוב פנים ספא:

ספא במלון “רנסנס”

ספא במלון “השרון”

“קלאב ספא” בים המלח

ספא במלון “איילנד” נתניה

ספא במלון  KC HOTEL RESORTES בתאילנד

ספא התאילנדי במלון הילטון – ת”א - עיצוב ספא תאילנדי במלון הילטון ת״א,תוכנן בשיתוף עם אדר׳ ליאת אלון

מהו סגנון העיצוב של אדית ברון?

עיצוב חלל הרמוני  המלווה בצבעוניות ים תיכונית רגועה, אווירה ייחודית, גישה אופטימית המפיחה חיים, עושר, נועם וחמימות בכל פרויקט.

מה הקו המנחה אותנו בעיצוב פנים ספא?

מתן פרשנות עיצובית ייחודית שמתקיימת בסינתזה מושלמת עם הפן הפונקציונאלי של הפרויקט, מומחיות בקביעת צבעים ובחירת עיצוב עמיד ופרקטי. עיצוב ספא ברמה הגבוהה והעכשווית ביותר בעלי אווירה ייחודית וחמה של כל פרויקט והליכה לקראת הלקוח עם התקציב המוכתב מצידו.

כמה הלקוח שותף בתהליך ובקבלת ההחלטות העיצוביות?

העבודה מתבצעת תוך דו שיח שוטף עם הלקוח בכל שלב ושלב, עד לסיומו המוצלח של הפרויקט.

צרו איתנו קשר כבר היום ונתחיל בעיצוב פנים לפרויקט שלכם, אדית ברון 03-5164040